تبلیغات
جاسک اسلامی - تناقضی آشكار ، در گفتار و عمل اهل سنت درباره محبت اهل بیت پیامبر (ص)

اگر شما كتاب های اهل سنت را دیده باشید و یا سخنرانی هایشان را شنیدیده باشید به این نكته پی می برید كه هر گاه نام مبارك پیامبر را می برند بعد از آن می گویند : صلی الله علیه و سلم . 

و هیچ گاه نامی از آل پیامبر ، نمی برند . و اگر هم در جایی بعد از صلوات بر پیامبر ، نامی از آل می آورند بلافاصله می گویند و صحبه اجمعین . و همه ی صحابه را قاطی صلوات می كنند .

سوال من همین جاست .

آقایان اهل سنت ! خدای متعال به ما دستور داده كه هر روز در نمازمان بعد از سلام وصلوات بر پیامبر (ص) ، صلوات بر آل پیامبر بفرستیم و اگر این كار را نكنیم نمازمان باطل است .

می گویید : اللهم صل علی محمد و علی آل محمد كما صلیت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم انك حمید مجید ، و بارك علی محمد و علی آل محمد كما باركت علی ابراهیم و علی ابراهیم انك حمید مجید .

چرا شما در غیر نماز بر آل پیامبر صلوات ،‌ نمی فرستید ؟ چرا صلوات را ابتر و ناقص می فرستید ؟ شما كه ادعا می كنید اهل بیت و آل پیامبر را دوست دارید پس چرا در عمل ، خلاف آن را مرتكب می شوید ؟

چرا صلواتی كه در نماز می فرستید را عوض می كنید و آل پیامبر را از پیامبر جدا می كنید ؟ آیا این نشانه ی محبت شماست ؟ چرا وقتی از آل نام می برید عبارت صحبه اجمعین را می آورید ؟ در كجای نماز ، خداوند عبارت صحبه اجمعین را آورد كه شما می آوردید ؟ در كدام روایت پیامبر (ص) فرمود كه بعد از صلوات بر من ، بر صحابه ی من هم صلوات بفرستید ؟ آنی كه پیامبر فرموده را انجام نمی دهید و آنی كه نفرموده را اضافه می كنید ؟

آیا این تناقض نیست ؟‌نظر بدهید .


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها