تبلیغات
جاسک اسلامی - چرا شیعیان وقتی نماز می خوانند مهر میگذارن آیا این بت پرستی نیست ؟؟؟؟

سوال : شما شیعیان با سجده كردن بر مهر به خدا شرك می ورزید ومهر را به جای خدا می پرستید !!

 ج 1: مگر شمای اهل سنت یا وهابیت نمی گویید كه فقط باید بر خدا سجده كرد و سجده بر غیر خدا شرك است  پس یك زحمت بكشید خدا را به ما بدهید تا بر روی آن سجده كنیم لازمه این حرفتان این است كه باید خدا جسم شود و ما پیشانی خود را بر روی او بگذاریم .

ج 2 .اگر ما چون پیشانیمان را بر مهر می گذاریم مهرپرست هستیم پس شما هم كه پیشانیتان را بر پارچه می گذارید پارچه پرست یا فرش پرستید .

ج 3 . وقتی پیغمبر وارد مدینه شد و مسجدی در آن بنا كرد  تمام نمازهای خود را بر روی زمین می خواند و پیشانی مباركش را بر زمین می گذاشت نه فرش و لنگ اصلا آن زمان از این فرش های امروزی خبری نبود

ج 4 . تمام فرقه های اسلامی بر این مطلب اجماع نظر دارند كه رسول خدا فرمود : جعلت لی الارض مسجدا و طهورا ( زمین برای من محل سجده و پاك كننده قرار داده شده صحیح بخاری ج 1 ص 128 ح 328 .ومهر چیزی غیر از زمین نیست ولی كسی به پارچه زمین نمی گوید .

ج 5 . حال كه بر اساس حدیث در كتاب بخاری قبول كردید سجده بر زمین و خاك صحیح است ما نمی توانیم همیشه یك مشت خاك در جیب مان داشته باشیم وجایی كه روی زمین پوشیده است آن خاكها را  روی فرش بریزیم و نماز بخوانیم لذا مقداری آب به خاك اضافه كردیم و می گذاریم تا خشك شود بدین وسیله از خاك آلوده كردن لباس ها و فرش های خود جلوگیری  كنیم .

ج 6 . سجده بر گل و خاك نشانه خضوع بیشتری در برابر خداست تا سجده بر سجاده و فرش های گران قیمت .

دوست من هر وقت یك سنی یا یك وهابی از شما این سوال را پرسید با تمام جرات به او این چند جواب را بدهید


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها